Pondělí, 5 června, 2023
aktualne

Známé ženy ukazují své sexy postavy na dovolené: Překvapila zejména 1 z nich

Tyto naše krásky si už naplno užívají léto. Mnohé z nich odhalili i své perfektně vypracované postavy a ukázali pár plavkových inspirací.

Nela překvapila vypracovanými křivkami
Už několikrát nám Nela Pocisková vyrazila dech kvůli její fantastické kondici. Nyní se vybrala spolu s rodinkou na dovolenou k moři, odkud opět potvrdila status najvypracovanejšej slovenské maminky.

Při pohledu na její štíhlé křivky a vyrýsované bříško je jen těžké uvěřit, že je Nela už dvojnásobnou mámou. Perfektní kondici ještě více zdůraznili sportovní červeno-bílé plavky, které jí výborně sedli.

FOTOGALERIE
Nela Pocisková
Zdroj: Instagram: pociskova.nela
Takto dobře naladěná si s Filipem, Hektorem a Lianka po dlouhém čase užívala horké dny na pláži, na níž se nepochybně stala největší hvězdou.

Veronika a Daniela Nízlové
Naše nejslavnější dvojčata se opět vybrali na společnou dovolenou. Daniela vzala s sebou do exotiky i svou rodinku, která jí tam kromě společností dělá také velkou radost. Veronika se předvedla v křiklavě růžových jednodílných plavkách.

Takový střih i odstín jsou jedním z hitů aktuální sezóny. Daniela v dvoudílném zeleném modelu zase ukázala, že po porodu nezahálela a opět se dostala do původní formy.

FOTOGALERIE
Veronika a Daniela Nízlové
Zdroj: Instagram: danielatwiins / veronikatwiins
Andrea Verešová
Modelka Andrea Verešová už několik let nedá dopustit na Řecko. Neustále se vrací na jeho ostrovy a je zamilovaná do atmosféry, kterou tam zažívá. Tentokrát se společně s rodinou vybrali do luxusního apartmánu na Santorini.

Přímo z obývacího pokoje si to může namířit do soukromého bazénu, ze kterého má exkluzivní výhled na moře a pobřeží. Verešová opět popírá jakékoliv zákony stárnutí.

FOTOGALERIE
Andrea Verešová
Zdroj: Instagram: andreaveresovaofficial
Během dovolené předvedla několik druhů plavek, které odhalovaly její perfektní postavu. Nejvíce zazářila také v křiklavě růžové, díky které vynikla její opálená pokožka.

Lucia Mokráňová
Mnoho našich celebrit si zvolilo jako místo letní dovolené Chorvatsko. Snadno se tam dostanou autem, či některými přímými leteckými linkami a užijí si nejen krásné moře, ale i poutavou historii a krásnou přírodu.

Lucia Mokráňová se po porodu netajila tím, že se rovněž musela dostat do formy a pořádně zapracovat na své postavě.

FOTOGALERIE
Lucia Mokráňová
Zdroj: Instagram Lucia Mokráňová
Zkušená trenérka se zaměřila zejména na bříško a její úsilí se nepochybně vyplatilo. Perfektní postava, kterou zdůrazňují černé plavky, je dobrou motivaci i pro jiné maminky, které stále váhají s cvičením.

dominika Cibulková
Po porodu si musela Dominika poslechnout pár necitlivých poznámek na svou postavu. No teď už musí být při pohledu do zrcadla spokojená a nadšená z toho, co se jí podařilo dosáhnout. Společně s rodinou a kamarádkami si užívá léto plnými doušky.

Po návštěvě Paříže se už vybrala na jachtu do Itálie, kde odpočívá se svým manželem. I když si ve fialových plavkách zažertovala i na adresu své postavy, fanoušci ji ihned posmelili, že vypadá senzačně.

Stay in Touch

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img

Related Articles