Pondělí, 5 června, 2023
aktualne

Sex ve městě je zpět! První záběry nerozlučných přítelkyň

Po letech opět vidíme milovaný přítelkyně. Jaké jsou dnes?

Dlouho očekávaný reboot seriálu Sex v městem za sebou první natáčecí den. A jak by se dalo očekávat, Miranda Hobbes (Cynthia Nixon), Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) a Charlotte Yorke (Kristin Davis) vypadají stejně stylově jako kdysi.

A jen tak … jsou zpět!
Na prvních zveřejněných fotografiích se hlavní hrdinky procházejí oblíbenými ulicemi New Yorku. Postava Mirandy má po novém blond vlasy, na sobě bílé kalhoty s širokým páskem, pruhovanou košili a doplňky krémové barvy.

Charlotte zůstala věrná svému oblíbenému romantickému stylu, ve kterém se objevují jednoduché a nenápadné vzory. Tečkovaná halenka zastrčena do černé úzké sukně, mini kabelka do ruky od Dioru a černé lodičky jsou přesně to, co bychom od ní čekali.

Pokud jde o postavu Carrie, ta má na prvních záběrech na sobě sukni s vysokým pasem s tradičním kostkovaným vzorem gingham, který kdysi proslavila Brigitte Bardot, bílý top a dlouhý svetr. Svůj look doplnila kloboukem, malou kabelkou a černými lodičkami na styl Mary Jane.

Pár bot s horizontálním páskem, které vděčí za svůj název hrdince komixu „Buster Brown“ zveřejněného v časopise „New York Herald“, měla Carrie už v seriálu Sex ve městě – byl od návrháře Manola Blahnika.

Sympatické je, že tvůrci nových částí se nesnaží zakrýt šediny ve vlasech hereček, a tak jejich seriálové postavy opravdu vypadají o 20 let starší.

Ikonický seriál zachycující příběhy čtyř přítelkyň žijících v New Yorku, který se jako první začal zabývat ženským vnímáním světa, kariérou, sexem či emancipací, se v premiéře vysílal v letech 1998 až 2004.

Co uvidíme v novém příběhu?
Následně na něj navazovaly dva celovečerní filmy. Sex ve městě se stal v poměrně krátké době celosvětovým fenoménem a na svém kontě má desítky cen, včetně cen Emmy a Zlatý glóbus.

V rebootu s názvem „And Just Like That …“ od streamovací služby HBO Max se neobjeví postava Samanthy v podání Kim Catrall, která se nepohodu s tvůrci, speciálně se Sarah Jessicou Parker.

Diváci se však mohou těšit na návrat Mr. Biga v podání Chrise notha, Johna Corbetta jako Aidana Shawa, Willieho Garson jako Stanforda Blatcha či Maria Canton jako Anthonyho Marentina.

David Eigenberga se opět zhostí role Stevea Bradyho a Evan Handler postavy Harryho Goldenblatta.

Stay in Touch

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img

Related Articles