Pondělí, 5 června, 2023
aktualne

Užijte si pohodlí s ohledem na budoucnost

Snižte své provozní náklady a vytápějte ekologičtěji – s udržitelnou a inovativní technologií tepelných čerpadel. Pro lepší klima ve vašich domovech i všude kolem. Dnes, iv budoucnosti.
O většině tepelných čerpadel a zásobníků teplé vody lze trochu zveličeně říci, že jsou to jen takové „bílé krabice“. Vytváří však důležitou příjemnou atmosféru u vás doma. Spolehlivá, vysoce efektivní a cenově dostupná řešení pro vytápění, chlazení a přípravu teplé vody od značky Protherm jsou #vícesbílekrabice. Jedná se o nejmodernější technologie pro váš domov, které myslí na udržitelnost i na vaše budoucí každodenní pohodlí.

Inteligentní technologie
Poznejte technologie budoucnosti, které jsou pro všechny, nejen pro ekologické nadšence. Ušetří vaše náklady na vytápění a sníží uhlíkovou stopu. Přesně taková jsou tepelná čerpadla značky Protherm. Bez ohledu na to, zda se jedná o novostavby nebo rekonstrukce, je to správné rozhodnutí pro životní prostředí i vaši peněženku. Výsledkem bude maximální pohodlí u vás doma. Dokáží totiž zajistit vytápění v zimě, chlazení v létě a přípravu teplé vody po celý rok. Jsou šetrné k přírodě, využívají až 75% energie z obnovitelných zdrojů, tedy z energie ze vzduchu. Přinášejí úsporu hned z více stran. Nízkých provozních nákladů dosahují díky snížené spotřebě energií a díky dlouhé životnosti i kvalitě mají i nižší náklady na servis.

Pro maximální pohodlí
Jedním z nejmodernějších, cenově přijatelných řešení je tepelné čerpadlo GeniaAir Split typu vzduch/voda (3 – 12 kW, A+++/A++). To, co přesvědčí mnoho majitelů rodinných domů pro tento druh vytápění, je zejména rychlá, snadná instalace a opravdu nízké náklady na provoz. Systém se skládá z tepelného čerpadla, které se může nacházet na podstavci v zahradě, na střeše garáže nebo se zavěsí na stěnu domu. Vnitřní jednotka zvykne být umístěna v interiéru domu, nejčastěji ve sklepě, na chodbě či v technické místnosti. Její součástí je 190 l zásobník, který dokáže pokrýt běžné nároky čtyřčlenné rodiny na teplou vodu.

Tepelné čerpadlo dokáže spolehlivě fungovat při venkovní teplotě do -20 °C. Je nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také překvapivě tiché. Patří k nejtišším tepelným čerpadlům vzduch/voda na trhu. Již ve vzdálenosti pár metrů od zařízení je jeho zvuk téměř nepatrný. Je proto vhodné i pro rodinné domy v husté řadové zástavbě. Systém můžete ovládat z pohodlí gauče nebo i na dálku, přes internet a aplikaci ve smartphonu či tabletu. Kdykoli a kdekoli, jednoduše a přehledně. A to v případě, že tepelné čerpadlo zkombinujete se systémovým regulátorem.

Stay in Touch

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img

Related Articles