Úterý, 7 února, 2023
aktualne

Objevte kouzlo komod a regálů

Už jste si všimli, že lidé čím dál častěji do svých domovů umisťují krásné různě velké komody v různých barvách? Mohou mít také odlišné řešení, a to jak šuplíkové, tak klasické skříňkové, uvnitř nichž jsou police. To stejné platí i v případě regálů. I těch je teď všude dost, lze je umístit do většiny pokojů v interiéru, a svou oblibu si získávají svou funkčností a vzdušností. 

Komody pro dospělé i děti

Pokud se podíváme na komody, můžeme volit z mnoha barevných provedení i mnoha uzpůsobení. Do obývacího pokoje můžete volit komodu, která má nahoře tři šuplíky vedle sebe a pod každou z nich se nachází klasická menší skříňka. 

Komody a regály mohou k sobě dokonale ladit a zachovat místnosti naprostou vzdušnost. Stalo se vám někdy, že jste se nacházeli v obývacím pokoji či jinde, kde bylo mnoho skříní, těžké závěsy a do toho tmavá výmalba? Takový pokoj působí naprosto stísněně a časem nás může táhnout až do stavů splínů a depresí. To se vám nestane, pokud použijete komody a regály

Velmi elegantně působí např. komoda K160 10SZ artisan oak/šedý grafit. Je tvořena pěti šuplíky na sobě ve dvou řadách vedle sebe. Jde o naprosto jednoduché řešení, které je však velmi praktické a stoprocentně tady platí, že v jednoduchosti je krása. Volit můžete i z dalších třech barevných variant, takže si na své přijdou i ti, kdo mají rádi bílou barvu. 

Komody pro děti

K dostání jsou i dětské komody, které můžete vybírat s ohledem na to, zda je určen pokojíček pro kluka nebo holčičku. Pokud bude v bílé barvě, pokoj opticky zvětší. Doplňky pak jsou ideální v barevných provedeních, což nábytek i pokoj rozzáří. 

Podívejte se na webové stránky e-shopu signal-nabytek.cz, kde teď mnohý nábytek koupíte s neodolatelnými slevami i ve výši 50 %. S kvalitou i cenou budete zajisté spokojeni, jako mnozí zákazníci před vámi, o čemž svědčí jejich recenze.

Stay in Touch

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img

Related Articles