Pondělí, 5 června, 2023
aktualne

Elektro revize rozvodů a elektroinstalace

Pravidelné kontroly si žádají různá zařízení, která využívají elektrický proud. Jedná se například o elektrospotřebiče či jiná elektrozařízení. Revize jsou nezbytností také pro rozvody a elektroinstalace. Existuje přitom hned několik typů revizí, na které je třeba myslet.

Elektro revize

Elektro revize rozvodů jsou rozdělovány do tří základních kategorií. Jednou z nich jsou výchozí revize. Ty jsou naprostou nezbytností a týkají se každé nově zavedené elektroinstalace, například při kolaudaci. Jde o nutnost pro připojení elektroměru, společně s přihláškou k odběrnému místu. Poměrně specifickým typem je pak mimořádná revize. K té dochází po každé opravě či úpravě rozvodů, aby byla zkontrolována správná funkčnost a bezpečnost provozu.

Revize elektro

Revize elektro samozřejmě musí probíhat také periodicky. Kontroly se pravidelně opakují a slouží tak jako prevence úrazů elektrickým proudem a vzniku závad. Základní lhůtou pro revizi je pět let, může se však výrazně zkrátit. To záleží zejména na prostředí, ve kterém se rozvody nachází, a také počtu osob. Zatímco u běžných rozvodů je dostačující revize jednou za pět let, u jiných se může doba zkrátit na pouhý jeden rok. U prozatímního zařízení staveniště je dokonce revize nutná každých šest měsíců.

Elektro revize Praha

O elektro revize Praha se postarají odborníci z Pražské Revizní. Ti nabízí také řadu dalších revizí, například spotřebičů, hromosvodů či plynu a podobně. Poskytují i mnoho dalších služeb. Navíc působí po celé České republice, nikoliv pouze v Praze. Ať už jste odkudkoliv, můžete využít služeb profesionálů, kteří své práci opravdu rozumí a zajistí pro vás ty nejlepší výsledky.

Revize není radno podceňovat, jsou velmi důležité a ušetří vám mnoho starostí. Profesionálové vám pomohou udržovat přehled nad jednotlivými termíny, aby vždy vše bylo v pořádku.

Stay in Touch

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img

Related Articles