Home Rady a Návody Objevte kouzlo komod a regálů

Objevte kouzlo komod a regálů

0

Už jste si všimli, že lidé čím dál častěji do svých domovů umisťují krásné různě velké komody v různých barvách? Mohou mít také odlišné řešení, a to jak šuplíkové, tak klasické skříňkové, uvnitř nichž jsou police. To stejné platí i v případě regálů. I těch je teď všude dost, lze je umístit do většiny pokojů v interiéru, a svou oblibu si získávají svou funkčností a vzdušností. 

Komody pro dospělé i děti

Pokud se podíváme na komody, můžeme volit z mnoha barevných provedení i mnoha uzpůsobení. Do obývacího pokoje můžete volit komodu, která má nahoře tři šuplíky vedle sebe a pod každou z nich se nachází klasická menší skříňka. 

Komody a regály mohou k sobě dokonale ladit a zachovat místnosti naprostou vzdušnost. Stalo se vám někdy, že jste se nacházeli v obývacím pokoji či jinde, kde bylo mnoho skříní, těžké závěsy a do toho tmavá výmalba? Takový pokoj působí naprosto stísněně a časem nás může táhnout až do stavů splínů a depresí. To se vám nestane, pokud použijete komody a regály

Velmi elegantně působí např. komoda K160 10SZ artisan oak/šedý grafit. Je tvořena pěti šuplíky na sobě ve dvou řadách vedle sebe. Jde o naprosto jednoduché řešení, které je však velmi praktické a stoprocentně tady platí, že v jednoduchosti je krása. Volit můžete i z dalších třech barevných variant, takže si na své přijdou i ti, kdo mají rádi bílou barvu. 

Komody pro děti

K dostání jsou i dětské komody, které můžete vybírat s ohledem na to, zda je určen pokojíček pro kluka nebo holčičku. Pokud bude v bílé barvě, pokoj opticky zvětší. Doplňky pak jsou ideální v barevných provedeních, což nábytek i pokoj rozzáří. 

Podívejte se na webové stránky e-shopu signal-nabytek.cz, kde teď mnohý nábytek koupíte s neodolatelnými slevami i ve výši 50 %. S kvalitou i cenou budete zajisté spokojeni, jako mnozí zákazníci před vámi, o čemž svědčí jejich recenze.

NO COMMENTS

Exit mobile version