Home Rekonstrukce a Stavba Potřebujete opravit stavební výtah, provést jeho servis nebo si půjčit či koupit...

Potřebujete opravit stavební výtah, provést jeho servis nebo si půjčit či koupit nový? Víme, kde se obrátit

0

Nedílnou součástí mnoha staveb je stavební výtah, u velkých staveb pak i několik stavebních výtahů najednou. Obrovským způsobem nám usnadňuje práci, šetří naše fyzické síly, ale mnohdy si to uvědomíme až v okamžiku, kdy se pokazí, a my musíme v omezeném provozu fungovat po zbytek dne, než dojde k jeho opravě. Proto je důležité pravidelně nechat provádět servis stavebních výtahů, aby nám na stavbě žádný z nich, natož tak jeden jediný fungující, nevypověděly službu.

Vyberte si stavební výtah, jaký právě potřebujete

V Praze na adrese Milady Horákové 28, ale také na webových stránkách stavebni-vytahy-geda.cz najdete společnost ASTA, s.r.o. U ní můžete koupit mnohé typy stavebních výtahů, z nichž si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Společnost ASTA se již od roku 1992 specializuje na prodej, opravy a půjčování stavební mechanizace.

K velmi oblíbeným výrobkům, které zde zákazníci kupují i půjčují, patří především šikmé a sloupové stavební výtahy GEDA, lešenářské vrátky a shozy stavební suti. Prodej stavebních výtahů Geda zahrnuje např. šikmý stavební výtah GEDA LIFT 250 Comfort, šikmý výtah GEDA LIFT 250 Comfort, žebříkový stavební výtah GEDA 200 Z, svislý lanový výtah GEDA LIFT 250 Comfort, sloupový stavební výtah GEDA 300 Z, osobonákladní výtah GEDA 300 Z / ZP, lešenářský vrátek GEDA MAXI 120, shozy stavební suti a mnohé jiné.

Půjčte si stavební výtah i lešenářské vrátky

Mnohé firmy nechtějí stavební výtah hned kupovat. Společnost ASTA s.r.o. je proto také půjčuje. Půjčovna stavebních výtahů je vám k dispozici na tel. č. +420 603 460 324 a e-mailu pujcovna@asta-geda.cz. Nabízí především stavební výtah GEDA s nosností 250 kg ve svislém provedení, stavební výtah GEDA 250 – Combilift (šikmá) – max. 19 m, lešenářské vrátky GEDA STAR 150, osobonákladní sloupové výtahy GEDA 500 Z / ZP nebo GEDA 1500 Z / ZS.

Více informací najdete na stavebni-vytahy-geda.cz. Neváhejte kontaktovat společnost ASTA s.r.o. a domluvte se na výpůjčce stavebního výtahu nebo jiné službě.

NO COMMENTS

Exit mobile version