Home Bydlení Pořídit si rekuperační jednotku je rozumné z hlediska zdraví i úspory za topení

Pořídit si rekuperační jednotku je rozumné z hlediska zdraví i úspory za topení

0

Také se řadíte k lidem, které zajímá rekuperace vzduchu? Mnozí se po ní poohlíží kvůli zdravému životnímu stylu, spousta domácností si ji pořizuje kvůli dýchacím potížím nebo alergiím. V posledním období je ale poptávaná i kvůli cenám za topení, které se šplhají neskutečně vysoko.

Zajistit komplexní přístup k rekuperaci vám pomůže 4heat, s.r.o. Můžete společně konzultovat své potřeby a přání, postarají se o projekt, dodání jednotky včetně potrubí i montáž a následný servis.

Rekuperace nejen pro lepší zdraví

Když se řekne rekuperace, většině z nás se vybaví čištění vzduchu. Ano, je tomu skutečně tak a čistit je skutečně co. Doma totiž do našich plic putuje až 8 x více nečistot, než je tomu venku. Díky rekuperaci můžete udělat z domova zdravé prostředí i pro alergiky. Rekuperační jednotka totiž odfiltruje i 99 % bakterií, jemného prachu a pylu. Také vyřešíte radon, který může do domu pronikat z podloží pod ním. Díky tomu, že rekuperace pravidelně mění vzduch, radon je účinně odvětráván.

Dalším plusem pro zdraví je i to, že rekuperace do bytu a domu vyřeší hromadění vlhkosti, čímž dojde i k odstranění plísní na stěnách. To platí i pro rizikové místnosti, kterými jsou kuchyně a koupelna. Rekuperace pohlídá stálou teplotu a přiměřené vlhkosti, což příznivě ovlivňuje vaše zdraví.

Rekuperace větrá stále, a tak i když jste doma, dýcháte stále čerstvý vzduch. I když se zrovna nedostanete ven, nemusíte si to vyčítat. Navíc má vzduch stabilní teplotu.

Určitě vás bude zajímat i úspora energií, za kterou strojí právě rekuperace. Automatické větrání a neotvírání dveří nebo oken ušetří asi 60 -70 % nákladů na vytápění.

Podívejte se na více informací k rekuperacím Aldes na stránkách rekuperace-aldes.cz. S účinky i kvalitou rekuperační jednotky budete jistě spokojeni.

NO COMMENTS

Exit mobile version