Sobota, 25 března, 2023
aktualne

Pořídit si rekuperační jednotku je rozumné z hlediska zdraví i úspory za topení

Také se řadíte k lidem, které zajímá rekuperace vzduchu? Mnozí se po ní poohlíží kvůli zdravému životnímu stylu, spousta domácností si ji pořizuje kvůli dýchacím potížím nebo alergiím. V posledním období je ale poptávaná i kvůli cenám za topení, které se šplhají neskutečně vysoko.

Zajistit komplexní přístup k rekuperaci vám pomůže 4heat, s.r.o. Můžete společně konzultovat své potřeby a přání, postarají se o projekt, dodání jednotky včetně potrubí i montáž a následný servis.

Rekuperace nejen pro lepší zdraví

Když se řekne rekuperace, většině z nás se vybaví čištění vzduchu. Ano, je tomu skutečně tak a čistit je skutečně co. Doma totiž do našich plic putuje až 8 x více nečistot, než je tomu venku. Díky rekuperaci můžete udělat z domova zdravé prostředí i pro alergiky. Rekuperační jednotka totiž odfiltruje i 99 % bakterií, jemného prachu a pylu. Také vyřešíte radon, který může do domu pronikat z podloží pod ním. Díky tomu, že rekuperace pravidelně mění vzduch, radon je účinně odvětráván.

Dalším plusem pro zdraví je i to, že rekuperace do bytu a domu vyřeší hromadění vlhkosti, čímž dojde i k odstranění plísní na stěnách. To platí i pro rizikové místnosti, kterými jsou kuchyně a koupelna. Rekuperace pohlídá stálou teplotu a přiměřené vlhkosti, což příznivě ovlivňuje vaše zdraví.

Rekuperace větrá stále, a tak i když jste doma, dýcháte stále čerstvý vzduch. I když se zrovna nedostanete ven, nemusíte si to vyčítat. Navíc má vzduch stabilní teplotu.

Určitě vás bude zajímat i úspora energií, za kterou strojí právě rekuperace. Automatické větrání a neotvírání dveří nebo oken ušetří asi 60 -70 % nákladů na vytápění.

Podívejte se na více informací k rekuperacím Aldes na stránkách rekuperace-aldes.cz. S účinky i kvalitou rekuperační jednotky budete jistě spokojeni.

Stay in Touch

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img

Related Articles