Pondělí, 5 června, 2023
aktualne

Kvalitní komín za výhodnou cenu existuje!

Výběr komína nelze podceňovat. Ne nadarmo se říká, že komín je jednou z nejdůležitějších částí domu. A minimálně stejnou pozornost jako jeho výběru je třeba věnovat i kvalitě konstrukce komína. To neznamená, že komín musí být drahý. Můžete si sami objednat a postavit kvalitní komín za dobrou cenu, přesně na míru vašeho domu. Stačí si vybrat správný komínový systém a ušetříte nejen peníze, ale také spoustu zbytečných problémů.

Výběr komína
Důležitým faktorem při výběru komína je zvolené palivo. Můžete si vybrat komín určený přesně na palivo, které budete používat. Pokud víte, že potřebujete komín jen pro kamna na dřevo, protože jinak topíte jiným zdrojem, vyberte si nejlevnější řešení – jednovrstvý komín na pevná paliva. Můžete si však vybrat io něco dražší univerzální komín na všechna paliva. Jeho kouzlo spočívá v tom, že po přechodu z pevných paliv na plyn vám ušetří peníze a starosti s rekonstrukcí komína.

Komínový systém

Komín vhodný pro stavbu svépomocí
Pokud si plánujete postavit komín sami, což vám může ušetřit značnou sumu peněz, vyberte ze systémových komínů. Najdete je například pod značkou ALMEVA. Jedná se o komínové systémy, kde jedna část přesně zapadá do druhé jako stavebnice. Všechny potřebné díly a spojovací materiál budou součástí dodávky, vy se nebudete muset starat o nákup chybějících dílů a hlavně o schválení komína. Systémový komín má nejen komínový štítek, ale také všechny potřebné certifikáty potřebné pro kontrolu komína a následné schválení stavby. Navíc si takový komín můžete postavit sami za jeden den podle přiloženého návodu.

Cena: kvalitní komín za dobrou cenu
Kvalitu komína lze mimo jiné posoudit podle záruk, které poskytuje dodavatel komína. Výše uvedené zděné komíny ALMEVA mají 30letou záruku. Patří také mezi cenově nejdostupnější řešení komínových systémů.

Můžete si vybrat ze tří typů
ALMEVA SIB – univerzální třísložkový komínový systém sestávající z lehké tvárnice z hlinitého betonu, vnitřní keramické (šamotové) vložky o průměru 140-200 a izolace
ALMEVA SIZ – univerzální třísložkový komínový systém sestávající z jednoho kusu kalibrovaných cihlových bloků, vnitřní keramické (šamotové) vložky o průměru 140-200 a izolace
ALMEVA SINGLE – jednovrstvý komín vhodný na pevná paliva, určený pro občasně využívané stavby (chaty, chalupy, vnější krby, altány s grilem, udírny atd.).

Stay in Touch

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img

Related Articles