Pondělí, 5 června, 2023
aktualne

PCI SMP hybridní lepidla a tmely. Nová generace lepení a tmelení

Ucelenou řadu pomocníků prezentuje v těchto dnech v ČR značka PCI. Je to nejnovější generace SMP (Silyl Modified Polymers) produktů s řízeným vytvrzováním a trvalou pružností. PCI nabízí čtyři produkty, které si dokážou poradit s jakýmkoli problémem.

PCI SMP hybridní produkty se vyznačují vlastnostmi, které je řadí mezi špičku stavební chemie. Jsou vhodné pro jakékoli podklady včetně plastů, kovů nebo skla. Dokáží fixovat i velmi těžké předměty bez vrtání a šroubování. Jsou odolné proti UV záření a jsou plně funkční i v exteriéru. Není překážkou ani vlhký podklad. A ještě jeden benefit: všechny jsou přetíratelné interiérovými a exteriérovými nátěry.

A proč nemá PCI pouze jeden univerzální produkt, podobný těm, kterých jsou v hobby marketech plné regály? Protože požadujeme-li od univerzálního produktu, aby měl všechny „nej“, tak to technologicky není možné. Vždy je nutno z nějaké vlastnosti slevit a tak nedokáže zajistit bezpečnou a plnou funkčnost. A to PCI nechce, proto má ve svém portfoliu čtyři produkty, které bezpečně dokážou přesně to, co se od nich očekává.

PCI Uniferm®
Lepidlo a tmel v jednom pro lepení prakticky všech materiálů včetně tvrzeného PVC nebo kovů. Lze jej použít na většinu podkladů. Výsledný spoj je velmi tuhý, odolný proti UV záření a většině domácích čističů. Vyznačuje se i vysokou výslednou pevností přesahující více než dvojnásobně přídržnost flexibilních cementových lepidel. Pokud potřebujete cokoli bezpečně přilepit a následně dotěsnit, je PCI Uniferm® správnou volbou.

Byl vyvinut pro rychlou fixaci i těžkých prvků bez nutnosti vrtání a šroubování. Jeho počáteční lepivost je ze všech PCI hybridních tmelů nejvyšší. Navíc je díky své zvýšené pružnosti předurčen pro trvale pružné spoje i na vibrujících podkladech. Fixace například kamenných nášlapů na ocelové schodiště je naprostou hračkou. UV stabilita je naprostou samozřejmostí a odolnost proti domácím chemikáliím také.

Tento pružný tmel určený pro jakékoli spáry, které mají vykazovat velkou pružnost, si dokáže poradit is nedokonale vyschlými povrchy. Proto je skvělým pomocníkem pro dotěsňování na balkonech a terasách, a to v průběhu celého roku. PCI Elastoferm® odolává UV záření a je vysoce odolný proti domácím chemikáliím a čistícím prostředkům. Vynikající přilne ik tvrzeným plastům nebo kovům. Díky jeho průtažnosti až 600% zvládá i pohybem velmi namáhané spáry. Tento tmel je velmi snadno aplikovatelný a lze jej využít i pro tmelení trhlin ve stěnách.

Stay in Touch

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img

Related Articles